Katrs dzīvnieks ir pelnījis justies labi

NovusVet ir kompetenču centrs, kas transformē dzīvnieku labklājības, veselības un ēdināšanas jomu. Mums uzticas lielas un mazas saimniecības, veterinārās klīnikas un uzņēmumi visā Baltijā.
Daumants Kleimanis

Daumants Kleimanis

Valdes priekšsēdētājs
daumants.kleimanis@novusvet.lv
NovusVet apvieno nozares ekspertus, vadošos pasaules novatorus veterinārajā industrijā un spēcīgu vietējo kapitālu, lai piedāvātu jaunu kvalitāti un vērtību mūsu klientiem. NovusVet ir veterināro uzņēmumu grupa Baltijā ar māsas kompāniju Lietuvā Veta UAB un ir daļa no Latvijas lielākās veselības grupas REPHARM.
Ilustratīvs elements - pēdiņas
Veterinārās nozares pārstāvjiem šodien vairāk kā jebkad iepriekš ir nepieciešams kompetents atbalsts.
Ir aktuāli pielietot plašu preventīvo ārstēšanu, atbildīgi īstenot pretmikrobu terapiju, un vienlaikus uzrādīt augstus produktivitātes un veselības rādītājus, kā arī nodrošināt dzīvnieku labturību.
Indra Botore

Indra Botore

Komercdirektore
indra.botore@novusvet.lv
NovusVet rūpes ir dzīvnieku labklājība, biznesa attīstība un kompetents atbalsts veterinārās nozares pārstāvjiem. Mēs attīstām diagnostikas un laboratoriskās izmeklēšanas pakalpojumus un sniedzam tehnisko speciālistu konsultācijas.
NovusVet ievieš Baltijā īpaši atlasītus produktus, kam ir izcili, zinātniski pierādīti rezultāti.
Ilustratīvs elements - pēdiņas
Mēs rūpīgi izvēlamies partnerus, kas nodrošina efektīvus, pārbaudītus un inovatīvus risinājumus. Ieguldām nozares speciālistu izglītošanā, lai dalītos ar pasaules labāko pieredzi un praksi.
Noklikšķinot uz “Piekrist”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu vietnes navigāciju un analizētu vietnes lietojumu. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet mūsu konfidencialitātes politiku.